Ukázky z mého tvůrčího portfolia, které zahrnuje tématické ilustrace, komiks, stripy, animované filmy (ilustrátor a kreslíř komiksu), hrané filmy (scénárista a režisér).  

ANIMACE 

Budulínek vs. Galantní jelen - hudební videoklip

(Vojtaano, 2014)

HRANÝ FILM

Za Oponou  - TV seriál

Do zapadlého pražského divadla Blancharde nastupuje nový ředitel Petr Kaluža (Hynek Čermák). Hned po nástupu zjišťuje tristní stav divadla i ansáblu a hodlá tomu udělat přítrž a všechny postavit do latě! Očekává aktivní účast ode všech - k nelibosti všech.

Česko, 2019, 10x15 min

Režie: Dan Pánek

Scénář: Jakub Dušek

Kamera: Karel Janda

Hrají: Hynek Čermák, Kamil Halbich, Jaroslav Plesl, Jana Pidrmanová, Lenka Krobotová, Radek Kuchař, Julie Šurková, Simona Babčáková, Anna Stropnická, Pavel Rímský, Filip Kaňkovský, Tomáš Havlínek, Filip Chlud, Vojtěch Záveský, Tomáš Fišera, Jáchym Kučera, Pavel Šimčík, Jiří Panzner, Anežka Rusevová, Lukáš Burian, Zdeněk Vencl, Jakub Koudela, Josef Carda, Jiří Hána, Kateřina Klausová


Franta a Jarin: Rendez - vous

Franta má smluvené rande s mladou, krásnou Kateřinou. Na schůzku je pečlivě připravený, dokonce má pro ni i hezké překvapení. Jenže skrývá i nemilé tajemství a čím dál více je Kateřině jasné, že tady něco není v pořádku. A pak přichází nečekaně Jarin a celé rande nabírá absolutně jiný spád. 

Česko, 2013, 25 min

Režie: Jakub Dušek

Scénář: Jakub Dušek

Kamera: Jiří Bolina

Hrají: Radek Kuchař, Tomáš Fišera, Kateřina Veckerová, Martin Sitta, Ernesto Čekan, Vojtěch Záveský


Franta a Jarin: Přišel jsem si půjčit pruty

Franta si přichází půjčit pruty od svého kolegy z práce Jarina. Jarin jej jako správný hostitel uvede do svého bytu a po chvíli se v přátelském rozhovoru dostanou k Jarinově zájezdu, ze kterého se před nedávnem vrátil. Jarin za chvíli vytáhne své eso z rukávu: video z dovolené, které sám natočil a sestřihal. K Frantově smůle toto video Jarin pouští , aby se mohl pochlubit podrobnostmi. Franta kvůli prutům, pro které si přišel ze slušnosti video sleduje, jenže netuší, že tohle je teprve začátek Jarinových muk.

Krátkometrážní / Komedie

Česko, 2011, 7 min

Režie: Jakub Dušek

Hrají: Radek Kuchař, Tomáš FišeraCountry Club: První směna

Vendelín Kawkowski, stydlivý a uzavřený hoch s prapodivným jménem nastupuje první den na směnu do hospody třetí cenové kategorie jako číšník. Hned se mu v lokále zalíbí Jana, mladá a pohledná návštěvnice, které plní všechna přání. Seznamuje se také s dalším pravidelným hostem, Zdenkem, který nesnáší mladé lidi a dává jim to setsakramentský najevo. Samozřejmě ani Vendelín není vyjímkou. Přes všechny nepříjemné situace, které mu připraví protivný a zlomyslný Zdeněk a dva líní, svérázní kuchaři, kteří plivou hostům do jídla stále Vendelín věří, že se s dívkou sblíží a počátek jeho pracovního života se pro něj stane také počátkem milostného života. Povede se mu to?

Komedie

Česko, 2009, 35 min

Režie: Jakub Dušek, Tomáš Fišera

Kamera: Vojtěch Vančura

Hrají: Vojtěch Kotek, Lucie Vondráčková, Radek Kuchař, Martin Sitta, Zdeněk Vencl, Zdeněk Srstka, Stanislav Lehký, Jakub Dušek