NOVINKY
 


Náhled obálky kvalitě k právě vznikajícímu komiksovému projektu, na kterém se podílím, jako výtvarník (komiks je dle scénáře od Vladimíra Dzura, Jana Kužníka a Zdeňka Ležáka).

Moje první premisa zněla: definice hrdinství. Protože mám rád příběhy žánru NOIR, věděl jsem, že detektivní příběh zasadím do r. okolo 1940, protože 40. a 50. léta byla obdobím, kdy filmový žánr NOIR vzkvétal. Až poté mě napadlo, že tu vlastně máme velmi dramatické období, právě ve čtvrté dekádě minulého století. V tu chvíli bylo jasné, že příběh...

Všechny stránky komiksu jsou již nakresleny. Ano, karanténa a covidové období mi utíká naštěstí docela rychle. Právě probíhá dobarvování posledních panelů. 7. května na pultech snad již otevřených knihkupectví! Mrkněte na ukázky.

Obal k mému nově vznikajícímu komiksu "Štěkot uvázaných psů". Jde o detektivní noirově laděný thriller. První komiksová kniha, která vychází podle mého scénáře. V březnu vychází na pulty!

V časopise ABC pomalu končí náš komiks, který vyvíjíme ve spolupráci s autorem scénáře Honzou Zemanem: "Potomci impéria". Tento projekt pro mě znamenal hlavně první kostýmovku vůbec. Docela výzva, ze začátku mi to šlo s kreslítkama celkem pomalu 🙂 Příští týden tedy vychází poslední díl a já se můžu nyní již plně věnovat nové komiksové knize, ke...