NOVINKY
 

Obal k mému nově vznikajícímu komiksu "Štěkot uvázaných psů". Jde o detektivní noirově laděný thriller. První komiksová kniha, která vychází podle mého scénáře. V březnu vychází na pulty!

V časopise ABC pomalu končí náš komiks, který vyvíjíme ve spolupráci s autorem scénáře Honzou Zemanem: "Potomci impéria". Tento projekt pro mě znamenal hlavně první kostýmovku vůbec. Docela výzva, ze začátku mi to šlo s kreslítkama celkem pomalu 🙂 Příští týden tedy vychází poslední díl a já se můžu nyní již plně věnovat nové komiksové knize, ke...

V časopisu ABC odstartoval nový komiks s názvem: "Potomci Impéria". Komiks se odehrává v pátém století našeho letopočtu a vypráví příběh čtrnáctileté dívky Auri, jejíž dědeček byl císařovými intriky nalákán do pasti a zavražděn. Císař následně všechny pozůstalé, příbuzné a podané prodá do otroctví. Jediné, komu se podaří uniknout, je právě Auri. Ta...

Při práci

11.01.2020

Skici, rozcvičování a originály komiksových stránek.

Moje osobní podprahová reklama na PEPSI :-) Olej na plátně - 20x50 cm

Po delší době opět práce se štětcem. Olej na plátně 40x40 cm

Komiks Kronika Nacismu je na pultech! Populárně naučná kniha je sestavena ze dvou částí. 100 stránek textu o vzniku a vývoji nacistické ideologie. 60 stránek komiksu, který mapuje nejdůležitější období života vůdce třetí říše, Adolfa Hitlera.

Premiéra seriálu Za oponou proběhla 17. března v 18:00 na iDNES Kino. Projekt vznikl na základě mého scénáře v režii Dana Pánka. V hlavních rolích: Hynek Čermák, Kamil Halbich, Jaroslav Plesl, Lenka Krobotová, Jana Pidrmanová.