NOVINKY
 

Premiéra seriálu Za oponou proběhla 17. března v 18:00 na iDNES Kino. Projekt vznikl na základě mého scénáře v režii Dana Pánka. V hlavních rolích: Hynek Čermák, Kamil Halbich, Jaroslav Plesl, Lenka Krobotová, Jana Pidrmanová.

Po Budulínkovi a Galantním jelenovi druhá spolupráce s Vojtou Záveským alias Vojtaanem na zbrusu novém klipu. První rapový song pro všechny rodiče. A pro mě zavírák roku 2018. Enjoy!

Od komiksu jsem zase na chvíli šlápl do filmové branže, protože změna je občerstvující. Člověk si odpočine od jednoho druhým a vždy tak pracuje se zdravým entuziasmem. Scénář k seriálu "Za Oponou" jsem začal psát v roce 2016. Poslední úpravy za dramaturgické spolupráce s režisérem proběhly letos v srpnu. Komediální seriál z divadelního prostředí s...

V galerii se můžete podívat na několik originálů z průběhu realizace komiksu "Do švestek jsme doma". Perokresby vyfocené na papíře.

Jaké nástrahy číhaly na uprchlíky po únoru 1948, jak těžký byl pobyt v uprchlických táborech, cesta na druhý konec světa a zvykání si na neznámé prostředí? To vše se čtenáři dozví v příběhu fiktivní rodiny Novákových, který je však postaven na reálných základech. Otec novinář, stoupenec masarykovské demokracie, je záhy po komunistickém puči...